Hakkımızda

Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri 1995 yılında kurulmuş olup sektörde kazanmış olduğu deneyimleri yaratıcılıkla, birikimlerini vizyonu ile müşterilerinin memnuniyetini kat ettiği ilerlemelerle birleştiren firmamız faaliyet gösterdiği PDKS sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Kamera Sistemleri, Otopark ve Bariyer Sistemleri, Turnike Sistemleri, Bekçi Devriye Tur Sistemleri konusunda hatasız iş anlayışı ile hareket ederek vermiş olduğu hizmeti en kısa süre içinde, müşteri talep ve isteklerine uygun bir şekilde, kullandığı ürün ve malzemeler konusunda ödün vermeden hizmet vermeyi kendine ilke edinmiş bir firmadır.

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar, müşteri memnuniyetini kendi çıkarlarının önünde tutup bu yönde hizmet vermektedir. Müşterilerimiz uzun yıllar boyunca firmamız ile çalışmakta olup, sektörümüzde günübirlik kalitesiz sorunlu hizmet veren firmalar dikkate alındığı zaman bu firmamız açısından büyük bir başarı teşkil etmektedir. “Başarı bir tesadüf değildir” ve firmamızda bu başarıya vermiş olduğu sorunsuz, hızlı ve güvenilir hizmet sonucunda ulaşmıştır.“Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz” prensibi ile çalışmaktayız. Hizmet verdiğimiz firmalar ile uzun yıllar boyunca çalışmamız; işimizdeki ciddiyet ve güvenin bir ifadesidir.

Bu güvenin nedenini referanslarımızdan sorup öğrenebilir, sizlerde firmamızı tercih ederek güvenilir ve sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri 15.000’i geçen müşteri potansiyeli ile sektörün önde gelen Önder firmalarından biri olup; her geçen gün büyüyen, gelişen ve sektörün getirdiği yenilikleri uzman kadrosu ile çözümleyerek, müşterilerine proje olarak sunan bir firma olmuştur. Güveninize teşekkürler.

Neden biz?

  • Uzun yıllardır sektörde olduğumuzdan dolayı; işletmelerin ihtiyaçlarını ve süreçlerini yakından takip ederiz.
  • Satışını yaptığımız ürünlerin Türkiye Distribütör’ü veya imalatçısıyız.
  • Kullandığımız ürünlerin yazılımlarını kendi bünyemizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda üretiriz.
  • Müşteriyi iyi dinler,doğru ürünü tavsiye eder,ihtiyacı olan ürünün fiyatını veririz.Dolayısıyla; müşteri isteğinin dışında para ödemez.
  • Müşterinin isteklerine kulak vererek, ihtiyaçlarına etkin bir şekilde çözüm üretiriz.
  • Firma içi eğitimlerle elemanlarımızın sürekli gelişmelerine yardımcı olarak,toplam kaliteyi yüksek tutarız.
  • Teknik Servis hizmetlerinde, çözüm geliştirmek için teknolojiden faydalanıp uzak masa üstü bağlantıları ile hızlı bir şekilde hallederiz.
  • Sektörümüzden kaynaklı zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Çünkü biz Önder’iz.
Biz sizi arayalım?

Herhangi bir sorunuz var ise, bize bir mesaj göndermek için çekinmeyin. Biz 24 saat içinde cevap vereceğiz!

Runitek RN 55 Yüz Tanıma, Parmak İzi Okuyucu kullanıyoruz. En ufak bir sorunda destek oluyorlar. Teşekkür ederiz. İyi çalışmalar.

Önder Zaman Kontrol ve Güvenlik Sistemleri
Selim Düztaş
Yönetici, X Şirketi

Firmanız için kontrol veya güvenlik sistemine mi ihtiyacınız var?