Yemekhane Turnikeli Geçiş

Yemekhane kontrol sistemleri denildiği zaman turnikeler çok önemli bir yer tutmaktadır. Yemekhane girişinde bulunan turnikeler ve üzerinde bulunan kart okuyucular aracılığı ile yemekhaneye girecek olan personelin takibi sağlanmaktadır.

Yemekhane kontrol sistemlerinde turnike kullanılması yemek yiyen kişilerin geçişini büyük bir oranda kolaylaştırmakta ve yemekhane düzeninin sağlanmasına büyük bir oranda yardımcı olmaktadır. Önder Zaman firması bünyesindeki Runitek turnikeler kendi başlarına tek yön ve çift yön çalıştırılabilir. Aynı zamanda mifare kartlı okuyucu, proximity kartlı okuyucu, parmak izi okuyucu ve şifreli okuyucular bağlanarak da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra buton veya uzaktan kumanda ile bağlanarak da geçişler %100 oranında güvenli bir şekilde sağlanmaktadır. Yemekhane sistemi firmaları yemekhane kontrol sistemi için en uygun turnikeyi belirlemek mecburiyetinde olduğu için Önder Zaman yetkilileri her zaman sizin için en avantajlı sistemi seçmektedir.

Turnike fiyatları, turnike malzemesine ve turnike tipine göre çeşitlilik göstermektedir. Size en uygun turnike ve turnike sistemini belirlemek için firmamızı arayabilirsiniz.Bir cevap yazın