Yemekhane Kartı

Personelinizin, misafirlerinizin ya da öğrencilerinizin yemekhane giriş ve çıkışlarını kontrol etme amacı ile işletme bünyenize kurdurduğunuz yemekhane kontrol sistemi için kullanılmak üzere yemekhane kartına ihtiyaç duyulacaktır.

Bu ihtiyacınızı proximity ya da mifare kartlar aracılığı ile sağlayarak personelinizin yemekhaneye girerken kart okuma cihazına kartını göstermesini ve turnikeden kolay bir şekilde geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede yemekhaneye izinsiz girişlerin önüne de geçmiş olacaksınız. Yemekhane kartları kredi kartı büyüklüğünde ve kalınlığındadır. Aynı zamanda bu kartlar cepten ve cüzdandan da gösterilmek sureti ile sistemden geçiş imkanı sunar. Personellere ya da öğrencilere yemekhane giriş çıkışları sırasında kullanmaları amacı ile vereceğiniz bu özel kartlar Runitek ve Önder Zaman firması tarafından sağlanmaktadır. Sizlerden talep edilmesi halinde firmanıza özel kart tasarımı ve kart basımı hizmeti vermekteyiz.

Bu kartları aynı zamanda personel devam kontrol sistemi ve EKS sistemleri üzerinde de kullanabilirsiniz. İçerisine veri yazılabilen bu mifare kartlar sayesinde güvenli ve çok rahat geçiş imkanı bulmuş olacaksınız.Bir cevap yazın