Yemekhane Kartlı Geçiş Sistemi

İster personeliniz olsun, isterse de dışarıdan gelen bir misafir olsun yemekhane giriş ve çıkışlarında kendilerine verilen yemekhane geçiş kartı sayesinde yemekhaneyi kullanan kişilerin tespiti anbean sorunsuz bir şekilde yapılır.

Yemekhaneyi kullanmak isteyen kişi, kartını göstererek turnikeden kolay bir şekilde geçiş yapar. Yemekhane sistemlerinde kartlı geçiş sistemleri kolay bir kullanım ve hızlı bir geçiş imkanına sahip olarak tasarlanmıştır. Yemekhane düzeninin sağlanmasında insanların hem sıralı hem de kontrollü bir şekilde yemek yemesi sağlanmaktadır. Kartlı yemek sisteminde yemekhane kartı ve turnike sistemi entegre bir şekilde kullanılabilmektedir. Yemekhane kartlı geçiş sistemi; kamu ve özel kurumlar, fabrikalar, iş hanları, firmalar, plazalar, spor salonları, ofisler, hastaneler ve otellerde %100 memnuniyet ile kullanılmaktadır.

Kartlı yemekhanelerde kullanabileceğiniz yemekhane kart okuyucuları ve yemekhane kartları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak ve yemekhane kartlı geçiş kurulumu ile ilgili kafanızdaki soru işaretlerinin hepsini aydınlatmak adına Önder Zaman iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak uzman kadromuz ile irtibata geçebilirsiniz.Bir cevap yazın