Yemekhane Personel Takip

Yemekhane takip sistemleri

PDKS sisteminin bir modülü olarak kullanılabilmektedir. Aynı zamanda bu sistem program tarafından ortak database kullanılabilmektedir. Personel kartlarınızın yemekhanelerde kullanılabilmesi ise yemekhane personel takip sisteminde sağlanmaktadır.

İşletmelerin personel giriş ve çıkışları, izin günleri, maaş hesaplamaları ve puantaj gibi konuları önemsemesi gerektiği gibi personelinin de yemek yediği yemekhanelerin giriş ve çıkışlarının kontrol altında tutulması çok büyük bir önem taşımaktadır. Çalışan kişilerin gün içerisinde kaç öğün yemek yediği, yemekhaneye çalışanlar dışında herhangi birinin girip girmediği, aylık, haftalık ve günlük raporlamaları elde edebilme gibi bilgiler işveren için çok büyük bir önem taşır. Yemekhanelerin sağlıklı bir şekilde kontrol edilebilmesi işveren üzerindeki hem zaman hem de maliyet külfetini büyük bir ölçüde azaltmaktadır. Çalışanların yemekhaneden yararlanma saatleri geçiş kontrol sistemi tarafından belirlenmektedir. Personeliniz kendilerine atanan kartlar ile yemekhaneden giriş yapabilir ve hak ettikleri öğünü tüketir. İşte, Runitek yemekhane kontrol sistemi de sizlere yemekhanenizi kontrol edebilmeniz için çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Yemekhane personel takip sisteminin maliyeti çok uygundur. Bu sistemi kullanarak sağlayacağınız tasarrufun yanında dikkate bile alınmayacak bir miktar olacağı için hiç zaman kaybetmeden Önder Zaman iletişim bilgilerinden bizlere ulaşın ve tecrübeli ekimizin size sunacağı en kaliteli yemekhane takip sisteminin birbirinden avantajlı fırsatlarından faydalanın.Bir cevap yazın