Yemekhane Programı

Yemekhane kontrol sistemini önemli kılan faktörlerinden biri yemekhane kontrol programının çok kolay kullanıma sahip olup, esnek raporlama imkanı sağlayan ve sorunsuz bir şekilde çalışıp yemekhane maliyetini düzgün bir şekilde hesaplayarak veri kaybına neden olmayacak bir şekilde sürekli çalışmakta olan bir program olmasıdır.

Yemek yiyecek kişilerin haklarının daha kolay bir şekilde tanımlanması ve bunların çok hızlı bir şekilde değiştirilebilmesi gerekir. Personellere, departmanlara ve organizasyonlara göre ayrıntılı bir şekilde ve özet raporların istenilen kriterlere göre alınmasıyla birlikte dış ortama (Excel ve pdf vb.) aktarılması yemekhane kontrol programı aracılığı ile sağlanmaktadır. Yemekhane programı PDKS ve EKS gibi sistemler ile entegre olarak çalışabilmektedir. Kurum içerisinde personel tarafından tek bir kart kullanılmaktadır. Mifare kartların veri tutabilme özelliği sayesinde kart üzerinde bilgilerin yer alarak çeşitli özel uygulamaların yapılabilmesi gerçekleştirilmektedir.

Yemekhane kişi sayar programları ile yemekhaneyi kullanan kişilerin net sayısını kesin bir şekilde tespit edebilmeniz mümkündür. Yemekhane yazılımı menüleri kullanıcı dostudur ve herhangi bir kullanım zorluğu yaşatmaz.Bir cevap yazın